Kontakt

PONAR LUBAŃ Sp. z o.o.

ul. Gazowa 4
59-800 Lubań

tel. +48 75 721 53 82-83
fax. +48 75 721 53 84
e-mail: ponar@ponar-luban.pl

Prezes Zarządu

Marek Warzecha 

Wiceprezes Zarządu

Marian Chrzanowski
e-mail: marian.chrzanowski@ponar-wadowice.pl

Dyrektor ds. Technicznych

Aleksander Francka
kom. + 48 604 133 899
e-mail: aleksander.francka@ponar-luban.pl

Główny Konstruktor

Sławomir Chamier-Gliszczyński
kom. + 48 604 106 873
e-mail: slawomir.chamier-gliszczynski@ponar-luban.pl

Kierownik Produkcji

Tomasz Gałusza
kom. + 48 604 919 688
e-mail: tomasz.galusza@ponar-luban.pl

NIP: 969-160-71-45
REGON: 243175547

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy
Nr KRS 0000449297
Kapitał zakładowy: 5.505.000,00 zł

Szef Produkcji

Zygmunt Szczurowski
kom. + 48 662 216 428
e-mail: zygmunt.szczurowski@ponar-luban.pl

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Narzędziowni

Ryszard Konat
kom. + 48 604 974 244
e-mail: ryszard.konat@ponar-luban.pl

Kierownik Sekcji Sprzedaży Krajowej

Tomasz Krzywda
kom. + 48 604 966 599
e-mail: tomasz.krzywda@ponar-luban.pl

Kierownik Sekcji Eksportu

Monika Simon
kom. + 48 604 109 722
e-mail: monika.simon@ponar-luban.pl

Biura i oddziały terenowe

PONAR Wadowice S.A. - Centrala i Zakład w Wadowicach
ul. Wojska Polskiego 29
34-100 Wadowice

tel. +48 33 488 21 00
e-mail: wadowice@ponar-wadowice.pl


Oddział Warszawa - PONAR Wadowice S.A.

Ul. Puławska 405/211
02-801 Warszawa
tel. +48 604 281 984
oddzial.warszawa@ponar-wadowice.pl

Oddział Wrocław - PONAR Wadowice S.A.

ul. Grabiszyńska 241H
53-234 Wrocław
tel. +48 606 328 900  
fax +48 33 488 21 03
e-mail: oddzial.wroclaw@ponar-wadowice.pl

Przedstawicielstwo w Gdańsku
PONAR Wadowice S.A.

ul. Na Ostrowiu 3
80-873 Gdańsk
(pok. nr 117)
tel. +48 882 346 230  
e-mail: oddzial.gdansk@ponar-wadowice.pl 

Oddział Łódź - PONAR Wadowice S.A.
ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź
tel. +48 668 008 647
fax +48 42 209 27 07
e-mail: oddzial.lodz@ponar-wadowice.pl

Oddział Rzeszów - PONAR Wadowice S.A.

ul. E. Plater 7
35-079 Rzeszów
tel. +48 728 952 484
e-mail: oddzial.rzeszow@ponar-wadowice.pl

Formularz kontaktowy