Informacja


Firma PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Branżą, w której Spółka się specjalizuje jest hydraulika siłowa. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe, naszą działalnością jest również naprawa siłowników lub ich regeneracja.

Wszystkie wyprodukowane przez nas cylindry hyrauliczne przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz próby ciśnieniowe na szczelność. PONAR LUBAŃ posiada bardzo bogate doświadczenie w branży hydraulicznej głównie dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w produkcji cylindrów hydraulicznych.

Nasze wyroby sprzedajemy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Produkowane przez nas cylindry mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w maszynach rolniczych, budowlanych, górniczych, obrabiarkach oraz w maszynach przemysłu drzewnego i w innych specjalistycznych urządzeniach.

Klienci mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry technicznej składającej się z specjalistów ds. handlu oraz doświadczonych inżynierów korzystających z najnowszych systemów wspomagających proces powstawania gotowego wyrobu między innymi parametryczny system Solid Edge.

Do produkcji cylindrów hydraulicznych używamy wysokiej jakości materiałów. Tłoczyska wykonujemy ze stali CK45, 20MnV6 standardowo pokryte powłoką chromu technicznego twardego. Na życzenie klienta stosujemy pręty z powłoką podwójnego chromu, chrom-nikiel, powłoka ARCOR (azotowanie w kąpielach solnych). W naszych wyrobach stosujemy uszczelnienia: Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., Hallite, Guarnitec, Simrit.

Wszystkie wyprodukowane przez nas cylindry przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz próby ciśnieniowe na szczelność.

Atutem naszej firmy jest wysoka jakość wykonania, krótkie terminy realizacji, dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz niska cena produktów

Ponar Lubań sp. z o.o. posiada certyfikat ISO 9001:2015 przyznany przez TUV Nord.